Kniha návštěv

KV psů6.8.17 Týn. Vlt.

Lucie | 15.08.2017

Dobrý den, KV se mi líbila, oceňuji možnost parkování aut v blízkosti kruhů.Drobné postřehy z průběhu výstavy: rozh. p.Hořák-problem.výroky a posudky,vkruhu č.3 přestaly zapisovatelky uvádět ocenění jedn. pejsků a fen u poloviny seznamu, nevím proč?.Občerstvenína hřišti-malý výběr apřehnané ceny, takže pro jídlo do města, naštěstí jsou blízko restaurace a dobrá jídlaza rozumnou cenu. Přesto oceňuji pořad. tým a takémusím vyzdvihnot záslužnou práci na ocenění a presentaci národních plemen, podobně jako veŠvýcarsku.

Re: KV psů6.8.17 Týn. Vlt.

Lucie | 16.08.2017

Vážená paní Lucie, díky za postřehy z naší výstavy. Co se týká zápisu na tabule u kruhu 3, máte naprostou pravdu. Zjistili jsme tento nedostatek až po ukončení posuzování a při uklízení výstavní plochy. Nikdy by mne nenapadlo,že tandem zkušených zapisovatelek, které jsou u nás každý rok a nikdy nebyl problém, udělá zásadní chybu. Bohužel, stalo se. Tímto se Vám omlouváme. Oficiální stížnost na pana K.Hořáka- rozhodčího v kruhu 3 nebyla podána, ani jsme nezaznamenali stížnosti od vystavovatelů.Občerstvení - provozovala firma, která se zajímala o to, zda by mohla na naší akci být. Majiteli oznámíme stížnost a příští rok nemusí na naši výstavu jezdit. Víme, že okolo výstavní plochy je dost dobrých restaurací.Jinak děkujeme za pochvalu - přehlídka národních plemen. Upřímně řečeno, je vždy dost těžké získat na tak malou výstavu všechna národní plemena. ALe letos se to zdařilo, a děkujeme, že se přehlídka líbila. Ne každá malá výstava tuto prezentaci dělá a oceňuje. Za klub - Dana Lukášková

Poděkování

Petra | 07.08.2017

Vážení pořadatelé, dovolte mi poděkovat Vám za NEJLEPŠÍ českou výstavu, které jsme se letos zúčastnili! Super organizace, krásné ceny pro pejsky (štěňata a veteráni - tak to byl luxus), pěkné počasí a pohoda, velmi příjemný personál, no co víc si přát? Asi aby ten rok zase utekl a my mohli přijet na další výstavu. Vím, že organizovat výstavu není práce na pár týdnů, ale práce celoroční a my Vám DĚKUJEME! Takže zase za rok.

Petra a smečka černých špiců

Díky

Stáňa Janická | 07.08.2017

Díky za příjemně strávenou neděli na vámi pořádané výstavě 6. 8. 2017.
Díky ochotným pořadatelům. Organizace klapala, všechno tak, jak má být, i počasí tak, akorát!
Díky paní Lukáškové a kolektivu okolo Vás!
Vím, z vlastní zkušenosti, že "udělat" výstavu obnáší spousty a spousty času a práce. Povedlo se!

Re: Díky

Stáňa Janická | 07.08.2017

Moc děkuji za chválu a uznání. Je to pravda, udělat výstavu tak, aby byla převážná část vystavovatelů spokojená, je kus práce. Výstavu začínáme připravovat prakticky ihned po skončení té předchozí. Aby to "klapalo", záleží na mnoha okolnostech.Jsem moc ráda, že i letošní , osmý ročník se povedl.
D.Lukášková a kolektiv

Re: Poděkování

Petra | 07.08.2017

Moc děkujeme za chválu, máme z toho moc dobrý pocit - pocit z dobře odvedené práce. Příští rok uděláme maximum pro to, aby všichni letošní vystavovatelé k nám opět našli cestu.
Realizační tým klubu.

Změna začátku posuzovánívýstavy.

Jan | 01.08.2017

Dobrý den, vzhledem k očekávaným vysokým venk. teplotám by bylovhodné posunout čačátek posuzování psů alespoň na O8 h. ráno.Dovedete si přestavit, jak psi a feny,kteří mají podle stávajícího rozpisu nastoupit př. v 11.30 h ajsoudlouhosrté budou trpět a asi těžkobudou na hřišti či parkovištích mít zastínění stromyči budovami To samé platí pro starší lidi, kteřímají pejskypředvádět. Jak to chceta řešit, nebo jeVám tojedno!

Re: Změna začátku posuzovánívýstavy.

Míša | 03.08.2017

Co se týče změny doby vystavování, tím se myslím nic nevyřeší. Výstava trvá až do odpoledních hodin, takže případnému horku se stejně není možné vyhnout.☺

Re: Změna začátku posuzovánívýstavy.

jan | 04.08.2017

Vážený pane Jane , počasí neporučíte. Je na každém, aby zvážil, zda se takové akce má zúčastnit .Jinak jste zřejmě vystavovatel - nováček. Většina výstav - malých i velkých probíhá venku a za každého počastí / např. NV a MV Mladá Boleslav, KV Rokycany , KV Martiněves apod./. Pokud je to jen trochu možné, pořadatelé upraví podmínky pro vystavování. My máme každý rok pronajatu krytou sportovní halu , kde jsou závěrečné soutěže. Mohu Vás však uklidnit - celý den má pršet. Nebo i to je pro Vás problém ?

Re: Změna začátku posuzovánívýstavy.

Marcela Váchová | 04.08.2017

Dobrý den, nemohu nereagovat na dotaz týkající se změny času posuzovaní kvůli počasí. Vystavuji již řadu let v ČR i v zahraničí. Pokud je výstava situována ven, proběhne prostě venku a všichni vystavovatelé se tomu musí přizpůsobit. Všude to takto funguje a opravdu se s Vámi o tom nikdo nebaví. Je tedy opravdu na Vás, zda se výstavy chcete zúčastnit či nikoliv. Věřte, že ta 2 kolečka, která rozhodčí obvykle chce, opravdu zvládnete. Pejskovi nevadí být chvilku na sluníčku či dešti...Pořadatelé dělají pro hladký chod výstavy maximum, ale počasí opravdu nejsou schopni ovlivnit. Konkrétně do Týna jezdím pravidelně velmi ráda právě proto, že tam je výborná atmosfera, skvělá organizace a vždy se těším na milá setkání s přáteli od jiných plemen. Proto jezdím na výstavy, ne abych řešila, jestli svítí sluníčko nebo prší. Pokud se Vám počasí nelíbí, zůstaňte radši doma !

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek