Kniha návštěv

Akita-Inu

Petr Honomichl | 02.07.2018

Dobrý den ,chtěl bych přihlásit svého psa na výstavu,ale není nikde uvedeno číslo účtu.

Re: Akita-Inu

Petr Honomichl | 05.07.2018

Dobrý den. Zřejmě odpovídám později, neboť je tento problém vyřešen. Pejsky máte všechny přihlášené a platby také.
Zdraví D.Lukášková

KV psů6.8.17 Týn. Vlt.

Lucie | 15.08.2017

Dobrý den, KV se mi líbila, oceňuji možnost parkování aut v blízkosti kruhů.Drobné postřehy z průběhu výstavy: rozh. p.Hořák-problem.výroky a posudky,vkruhu č.3 přestaly zapisovatelky uvádět ocenění jedn. pejsků a fen u poloviny seznamu, nevím proč?.Občerstvenína hřišti-malý výběr apřehnané ceny, takže pro jídlo do města, naštěstí jsou blízko restaurace a dobrá jídlaza rozumnou cenu. Přesto oceňuji pořad. tým a takémusím vyzdvihnot záslužnou práci na ocenění a presentaci národních plemen, podobně jako veŠvýcarsku.

Re: KV psů6.8.17 Týn. Vlt.

Lucie | 16.08.2017

Vážená paní Lucie, díky za postřehy z naší výstavy. Co se týká zápisu na tabule u kruhu 3, máte naprostou pravdu. Zjistili jsme tento nedostatek až po ukončení posuzování a při uklízení výstavní plochy. Nikdy by mne nenapadlo,že tandem zkušených zapisovatelek, které jsou u nás každý rok a nikdy nebyl problém, udělá zásadní chybu. Bohužel, stalo se. Tímto se Vám omlouváme. Oficiální stížnost na pana K.Hořáka- rozhodčího v kruhu 3 nebyla podána, ani jsme nezaznamenali stížnosti od vystavovatelů.Občerstvení - provozovala firma, která se zajímala o to, zda by mohla na naší akci být. Majiteli oznámíme stížnost a příští rok nemusí na naši výstavu jezdit. Víme, že okolo výstavní plochy je dost dobrých restaurací.Jinak děkujeme za pochvalu - přehlídka národních plemen. Upřímně řečeno, je vždy dost těžké získat na tak malou výstavu všechna národní plemena. ALe letos se to zdařilo, a děkujeme, že se přehlídka líbila. Ne každá malá výstava tuto prezentaci dělá a oceňuje. Za klub - Dana Lukášková

Poděkování

Petra | 07.08.2017

Vážení pořadatelé, dovolte mi poděkovat Vám za NEJLEPŠÍ českou výstavu, které jsme se letos zúčastnili! Super organizace, krásné ceny pro pejsky (štěňata a veteráni - tak to byl luxus), pěkné počasí a pohoda, velmi příjemný personál, no co víc si přát? Asi aby ten rok zase utekl a my mohli přijet na další výstavu. Vím, že organizovat výstavu není práce na pár týdnů, ale práce celoroční a my Vám DĚKUJEME! Takže zase za rok.

Petra a smečka černých špiců

Díky

Stáňa Janická | 07.08.2017

Díky za příjemně strávenou neděli na vámi pořádané výstavě 6. 8. 2017.
Díky ochotným pořadatelům. Organizace klapala, všechno tak, jak má být, i počasí tak, akorát!
Díky paní Lukáškové a kolektivu okolo Vás!
Vím, z vlastní zkušenosti, že "udělat" výstavu obnáší spousty a spousty času a práce. Povedlo se!

Re: Díky

Stáňa Janická | 07.08.2017

Moc děkuji za chválu a uznání. Je to pravda, udělat výstavu tak, aby byla převážná část vystavovatelů spokojená, je kus práce. Výstavu začínáme připravovat prakticky ihned po skončení té předchozí. Aby to "klapalo", záleží na mnoha okolnostech.Jsem moc ráda, že i letošní , osmý ročník se povedl.
D.Lukášková a kolektiv

Re: Poděkování

Petra | 07.08.2017

Moc děkujeme za chválu, máme z toho moc dobrý pocit - pocit z dobře odvedené práce. Příští rok uděláme maximum pro to, aby všichni letošní vystavovatelé k nám opět našli cestu.
Realizační tým klubu.

Změna začátku posuzovánívýstavy.

Jan | 01.08.2017

Dobrý den, vzhledem k očekávaným vysokým venk. teplotám by bylovhodné posunout čačátek posuzování psů alespoň na O8 h. ráno.Dovedete si přestavit, jak psi a feny,kteří mají podle stávajícího rozpisu nastoupit př. v 11.30 h ajsoudlouhosrté budou trpět a asi těžkobudou na hřišti či parkovištích mít zastínění stromyči budovami To samé platí pro starší lidi, kteřímají pejskypředvádět. Jak to chceta řešit, nebo jeVám tojedno!

Re: Změna začátku posuzovánívýstavy.

Míša | 03.08.2017

Co se týče změny doby vystavování, tím se myslím nic nevyřeší. Výstava trvá až do odpoledních hodin, takže případnému horku se stejně není možné vyhnout.☺

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek