VII.Krajská výstava  v TýnĚ nad Vltavou

7.8.2016

 HLAVNÍM SPONZOREM NAŠÍ VÝSTAVY JE SKUPINA ČEZ

NAŠÍM DALŠÍM HLAVNÍM SPONZOREM JE SPOLEČNOST TENESCO S.R.O.

 

Děkujeme také našemu hlavnímu sponzorovi -Generální partner oranžového roku 2016 je Jaderná elektrárna Temelín,SKUPINA ČEZ a město Týn nad Vltavou.Děkujeme

Druhým významným sponzorem,kterému patří velké dík,je fa TENESCO s.r.o.,dovozce krmiv a chovatelských potřeb.děkujeme

Velké díky patří dalšímu ze sponzorů Eva Durasová kteří pro vás věnovali poukázku na foto a samolepku pro vaše pejsky děkujeme moc.

VII.KV TÝN NAD VLTAVOU 7.8.2016
Vítěz VII. Vltavotýnské krajské výstavy - 243 - Dante od Veselý Anežky -Velký hrubosrstý vendéeský basset
MAJITELKA:ALENA VESELÁ 
ZA CELÝ SPORTOVNÍ KLUB PEJSKAŘI JEŠTĚ JEDNOU MOC GRATULUJEME:-)


Malá národní cena
1 místo - 44 - Cia z Molues - Československý vlčák-Jan Gorel 
2 místo – 184 – Genesij Garzo Lobo - Pražský krysařík černý s pálením-Jana Volfová
3 místo – 46 – Bára Vousaté štěstí - Český fousek-Jindřich Šácha

Skupina neuznaných plemen
1 místo – 125 – Biggy Snug - Kontinentální buldok-Petr Kothera
2 místo – 187 – Anett od Ratmírovského rybníka - Pražský krysařík – ostatní barvy-Lenka Šíbová 
3 místo – 136 – Plain´s Riddick - Louisianský leopardí pes-Lucie Mlejnková

 

Skupina FCI č.X
1 místo- 89 – Dilanof Black Highlander´s Eireen - Irský vlkodav-Ing.Irena Rysová 
2 místo – 91 – Alisha Mai Irish Heathlands - Irský vlkodav-Ing.Irena Rysová 
3místo – 252 – Butterflax ze Zlatého Lankastru - Vipet-Kateřina Rejnková

Skupina FCI č. IX
1 místo – 111 – Oscar Wilde z Usedlosti Újezdec - Kavalír King Charles Španel -Jindra Diblíková 
2 místo – 205 – Artico Danetta Goddess - Shit-zu-Daniela Čermáková 
3 místo – 172 – Cyntie Alsior - Papillon do 2,5 kg-Mgr.Bc.Jitka Nová

Skupina FCI č. VIII
1 místo– 147 – Archibald z Polesí Bor - Německý křepelák-Antonín Kelber
2 místo – 254 – Claudie Love Golden Martha - Zlatý retrívr-Dana Králová
3 místo – 74 – Gessye ze Strun - Flat coated retrívr-Martina Lhotová

Skupina FCI č. VII
1 místo - 88 – Amelia Matylda Mahagony Star - Irský setr-Gita Mumlová

Skupina FCI č.VI
1 místo – 243 – Dante od Veselý Anežky - Velký hrubosrstý vendéeský basset-Alena Veselá 
2 místo – 195 – Pure James Bond Helya Ridge - Rhodézský Ridgeback-Petra Konigová
3 místo – 200 – Crystal Eyes for Anima Animal - Rhodézský Ridgeback-Anna Vlčková

Skupina FCI č.V
1 místo – 182 – Brigitte Bardot od Jedíka - Peruánský naháč velký-Kristýna Bidařová 
2 místo – 160 – Cowley Z Kamélie - Německý špic-Josef Čvančara
3 místo – 15 – Caala Chanzo Cha Nile - Basenži-Markéta Čechurová

 

Skupina FCI č. IV
1 místo – 101 – Dares Kinchville - jezevčík králičí dlouhosrstý-Josef Voch
2 místo – 106 – Bacardi z Rytecké dílny - jezevčík standard hladkosrstý-Mgr.Simona Konvalinková 
3 místo– 105 – Field od Stříbrné rozhledny - jezevčík standard hladkosrstý-Tereza Pešková

 

Skupina FCI č.III
1 místo – 36 – Ewen Lestell - Bullteriér -p.Korytar+p.Hávová 
2 místo– 207 – Capri Cornus Bohemia Čoko - Skajteriér-Oldřiška Rybáková 
3 místo – 218 -Percy Staff Komas - Stafordšírský bulteriér-Pavlíkovi +Zwiefelhoferová

Skupina FCI č. II
1 místo – 10 - Zed Blanský Les - Argentinská doga Jana Haldová 
2 místo– 204 – Waiki Red Antilo Gold Pei - Shar-pei -Jana Kočovská 
3 místo – 240 – Gabriel vom Camp Achensee - Trpasličí pinč-Lucie Caklová

Skupina FCI č.I
1 místo – 117 – Nicolaysen´ XXL Xantos - Kolie-p.Váchová+p.Gogolínová 
2 místo – 44 – Cia z Molues - Československý vlčák-Jan Gorel
3 místo – 18 – TV Vanilka - Bearded collie-Dana Volková

Nejlepší veterán
1 místo – 107 – Guliver Anamsunamon - Jezevčík trpasličí dlouhosrstý-Josef Voch
2 místo – 175 – Dazzy Brilliant Bohemia - Papillon od 2,5 kg-Oldřiška Rybáková 
3 místo – 21 - Fiorela z Vilete Bohemia - Bearded collie-Mgr.Petra Kratochvílová

 

Nejlepší mladá fena
1 místo – 90 – Camellia Kerberos Czech - Irský vlkodav-|Jana Typltová 
2 místo – 1 – Dar Medichi Helli Drive - Americká akita-p-Řepová+p.Řeháčková
3 místo – 73 – Bára ze Sokolí Doliny - Flat coated retrívr-Nina Bromová

Nejlepší mladý pes
1 místo– 17 – Braemoor´s born to party - Bearded collie-Dagmar Netolická
2 místo – 214 – Calvin Kingof Bohemia - Stafordšírský bulteriér-Václav Nádravský 
3 místo – 108 – Bassam Garzo Lobo - Kanárská doga-Jana Volfová

Nejlepší dorost
1 místo – 193 – Edward Peter Jan by Silamja - Rhodezský Ridgeback-Ing.Silvie+MVDr.Jan Váchovi 
2 místo – 248 – Kira Merylic - Velššpringeršpaněl-Jaroslav Kos 
3 místo – 8 - Axel – Rosmery Angel - Appenzellský salašnický pes-Hana Černá

Nejlepší štěně
1 místo – 148 – Boženka z Polesí Bor - Německý křepelák-Milan Kratochvíl 
2 místo – 166 – Corrina K&K Vlčci - Německý spic vlčí -Lucie Pitrová 
3 místo – 11 – Diva Blanský Les - Argentinská doga-Jana Haldová

Nejlepší skupina
1 místo - Papillon nad 2,5 kg - BRILLIANT BOHEMIA
2 místo - Border kolie - CALISTA PARADISE

 

Nejlepší pár psů
1 místo - Irský Vlkodav - Irena Rysová
2 místo - Papilon do 2,5 kg - Mgr.Bc.Jitka Nová
3 místo - Argentinská doga - Jana Haldová

Mladý vystavovatel II. (13.-17 let)
1 místo - Anna Lukešová-Kolie dlouhosrstá
2 místo - Kateřina Hloucarová-Pudl černý trpasličí
3 místo - Hana Černá-Appenzelský salašnický pes

Mladý vystavovatel I. (9.-13 let)
1 místo - Zuzana Vodičková - Kolie dlouhosrstá
2 místo - Vanesa Kratochvílová - Německý křepelák
3 místo - Tadeáš Kozák- Basenji
4 místo - Matěj Kratochvíl - Jezevčík standart dsrnosrstý
5 místo - Nela Bečvářová - Český strakatý pes

 

 

KATALOGOVÉ ČÍSLO S DESKY OBDRŽÍTE VE VÝSTAVNÍM KRUHU!!

ZÁPIS DO PRŮKAZU PŮVODU VE VÝSTAVNÍ KANCELÁŘI KDE PRO VÁS BUDEME CELÝ DEN A MŮŽETE SE NA NÁS OBRACET S ČÍM KOLIV!!

PROGRAM VÝSTAVY:

8:00-9:00 - PŘEJÍMKA PSŮ

9:15-12:00 - POSUZOVÁNÍ V KRUZÍCH

13:00 - ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE VE SPORTOVNÍ HALE ČEŽ

MLADÝ VYSTAVOVATELI. A II. PŘEDKOLO NEBUDE,VŠICHNÍ ROVNOU NASTUPUJÍ DO ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍ VE SPORTOVNÍ HALE ČEZ!!

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ NA VII.KV TÝN N.VLT. 7.8.2016

 OBSAZENÍ KRUHŮ NA VII.KV TÝN N.VLT. 7.8.2016 

 

Dovolujeme si Vás poznat na již VII.Krajskou výstavu v Týně nad Vltavou.

!!!! INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE !!!!

ČAS ZÁVĚŘEČNÝCH SOUTĚŽÍ BUDE ZVEŘEJNĚN PO 3 UZÁVĚRCE!!!!

!!!!!PŘIHLÁŠKY PŘÍJMÁME POŠTOU A NOVĚ I NA E-MAIL skptynnvlt@seznam.cz!!!!!

POZOR!  SOUTĚŽ DÍTĚ A PES NEBUDE POŘÁDÁNA!!!(VIZ ZÁPIS ČMKU Z 11.2.2016)!!!

VSTUPNÍ LISTY NEZASÍLÁME - KATALOG,ČÍSLO A DESKY S POSUDKOVÝM LISTEM PRO VÁS BUDOU PŘIPRAVENY V DANÉM KRUHU KDE BUDETE POSUZOVÁNI.

PŘIJETÍ PŘIHLÁŠKY NEBUDE POTVRZENO - ROZPIS A OBSAZENÍ KRUHŮ BUDE ZVEŘEJNĚN V ČAS NA NAŠEM WEBU A FB.

PŘEDKOLO MLADÝ VYSTAVOVATEL - BUDE NA HŘIŠTI HNED PO POSOUZENÍ VŠECH PLEMEN - POKUD BY BYL MALÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH, NASTOUPÍ VŠICHNÍ ROVNOU DO ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍ. INFORMACE BUDOU VČAS ZVEŘEJNĚNÉ NA NAŠEM WEBU A FB.

VŠECHNY INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE BUDOU ZVEŘEJNĚNÉ I NA MÍSTĚ VE VÝSTAVNÍ KANCELÁŘI,KDE PRO VÁS BUDEME PO CELÝ DEN!!!

TĚŠÍME SE NA VÁS SPORTOVNÍ KLUB PEJSKAŘI

v případě dotazů se na nás můžete obracet na e-mail: skptynnvlt@seznam.cz

JSME NA FB